Podzimní běh JAMU s opékáním buřtů a koncertem

 

Rádi běháte a chtěli byste poměřit síly se studenty, pedagogy či zaměstnanci JAMU? Nebo se chcete jen sejít s kolegy, spolužáky a v pohodovém tempu proběhnout/projít krásným přírodním prostředím Kamenné kolonie v Brně a okolí?

Ve čtvrtek 12. října od 16:00 pořádáme v Kamenné čtvrti (Kamenná čtvrť 10c, tzv. Kamenka) historicky první běh JAMU, kterého se může zúčastnit úplně každý člen školy a ve kterém není důležité zvítězit, ale sejít se v přátelské atmosféře. Na první desítku v cíli čeká také odměna v podobě funkčního trička, multifunkčního šátku JAMU a sportovní láhve na vodu – to vše z nové kolekce merchandise JAMU!

Po závodu proběhne posezení s opékáním buřtů v přilehlém Duck baru, které nám zpestří koncert hudebního tělesa Jazzmaros z Hudební fakulty. Čekat na nás bude také soudek piva zdarma!

Do závodu se můžete (nikoli jako běžní návštěvníci, ale jako závodící účastníci) registrovat prostřednictvím formuláře ZDE či na místě.

Specifikace závodu:

Trať je dlouhá 3 km, 60 % trati vede převážně po lesních cestách/pěšinách s hlinitým povrchem. 40% trati ve po asfaltových cestách. Charakter trati je rozmanitý, kopečky i rovinka.

Shrnutí:

Kde: Kamenná čtvrť 10c, Brno Štýřice, zastávka Nemocnice Milosrdných bratří (tram č. 6, 5, 2), odtud směrem k Duck baru
Kdy: 16:00 registrace kousek u Duck baru (stánek), 16:30 start závodu, 18:00 opékání na zahrádce Duck baru, 19:00 Jazzmaros

Událost na FB najdete TADY

Všichni jsou vítáni, těšíme se na vás a sportu zdar!

Zpracoval – Tiskový mluvčí: Mgr. Radoslav Pospíchal, pospichal@jamu.cz, mob.: 774 896 292.