Komunitní síť

Komunitní síť=Alumni klub HF JAMU

V Informačním systému JAMU funguje již KOMUNITNÍ SÍŤ!

Ověřte si vaši identitu a spojte se s vašimi spolužáky z dob studia!

Jak registrace funguje?

K registraci využijete Komunitní síť v IS JAMU, do kterého zadáte své údaje, kdy pak dojde k ověření vaší identity. Jakmile se dostanete do systému, můžete hledat své spolužáky, prohlížet aktuality, aktualizovat svůj profil a mnoho dalšího!

Jak to celé funguje?

Pokud jste za dobu svého studia IS JAMU používali, stačí kliknout na přihlásit a nastavit potřebné údaje již ve správě svého profilu.

Pokud jste IS JAMU nevyužívali, je potřeba se v systému tzv. „oživit“.

Pokud jste za dobu svého studia IS JAMU používali, stačí kliknout na přihlásit a nastavit potřebné údaje již ve správě svého profilu. Pokud jste IS JAMU nevyužívali, je potřeba se v systému tzv. „oživit“.

Pokud přístupové údaje potřebujete teprve získat, pokračujte tlačítkem "Oživit se v Informačním systému". V tomto případě Vás aplikace provede celým procesem. Na konci je důležité vložit tzv. Validační dokumenty - nejlépe scan, či fotografie Vašeho diplomu z JAMU, podle kterých pověřený pracovník JAMU ověří, zda jste to skutečně Vy. 

Všechna pole jsou povinná.

Při správném zadání údajů v prvním kroku vás systém vyhledá.

V tento krok je potřeba potvrdit, že se jedná o vás. Poté vás systém odkáže na další část registrace k vyplnění kontaktních údajů.

V tuto chvíli je na Vámi zadaný email odeslána zpráva o registraci a pokračujete nastavením hesla

Výzva k vložení validačních dokumentů se objeví po nastavení hesla. Vstup do sítě je již možný jako neověřený uživatel, dokumenty lze vložit kdykoliv poté.

Pohled do sítě jako neověřený uživatel

 

Pro odstranění této výzvy a získání plného přístupu je třeba kliknout na "Ověřit totožnost" - tedy provést již zmíněné vložení validačních dokumentů

Po vložení dokumentů je pověřený pracovník zkontroluje a potvrdí Váš plný vstup do sítě. O tomto budete též informováni emailem

Po vstupu do sítě věnujte prosím pozornost nastavení Vašeho účtu:

Souhlasy GDPR

Nastavení pošty

Nastavení zasílaných informací