Jak pečovat o své duševní zdraví a uchovat si vitalitu bude tématem čtvrtého dílu JAMU Talks

 

Rádi bychom vás pozvali na čtvrtý díl našeho online-diskuzního formátu JAMU Talks, jehož tématem bude „Duševní zdraví a péče o něj“, který pro vás chystáme na čtvrtek 20. dubna, tradičně od 15:00 na MS Teams.

Hovořit budeme nejen o propojení psychiky a somatiky a následcích tohoto propojení, ale i cestách k tomu, jak si udržet a posilovat své duševní zdraví. Představíme si například, jak nastavit žádoucí pravidelné rutiny, jaká aplikovat cvičení, jakou sílu může mít meditace a jak správně relaxovat.

Moderujícího terapeuta Martina Nawratha tentokrát doplní lektorka a psychoterapeutka Veronika Klempová, která zve k diskuzi:

„Pojďme se podívat blíže na to, co podporuje naše zdraví, vitalitu, spontaneitu a jak naše mysl ovlivňuje naše tělo a tělo naši mysl. Jak s námi vlastně tělo komunikuje a kde leží hranice mezi výkonem a laskavostí k sobě.“

Do diskuze se zapojí také naše absolventka, populární herečka a muzikantka Iva Pazderková, kterou za Hudební fakultu doplní flétnistka a vokalistka Hana Hána, která aktuálně působí jako pedagožka flétny na Konzervatoři Brno.

Živý stream můžete sledovat na adrese ZDE. Otázky účinkujícím budete moci opět posílat dopředu anonymně na odkazu ZDE, nebo online v průběhu diskuze. Na FB událost se můžete přihlásit TADY.

Po minulém ryze mužském obsazení budou nyní v převaze ženy a my se už moc těšíme na jejich náhled, zkušenosti a postřehy k tomuto tématu.

Každý z proběhnuvších záznamů streamů můžete zhlédnout po dobu dvou měsíců od jeho živého odvysílání na webu JAMU ZDE.

 

Zpracoval: Tiskový mluvčí: Mgr. Radoslav Pospíchal, pospichal@jamu.cz, mob.: 774 896 292.