Hudební fakulta JAMU - Umělecká činnost - Laureáti mezinárodních a národních soutěží

Laureáti mezinárodních a národních soutěží  

 

 

Rok 2016

Jiří Havrlant (historická interpretace) 3. cena a titul Laureát v kategorii cembalo a cena Viktora Kalabise za nejlepší interpretaci autorova díla.
Soutěž nadace Bohuslava Martinů  
Tadeáš Hoza (zpěv)  Cena G. Mahlera, Čestné uznání a Zvláštní cena Společnost A. Dvořáka za nejlepší interpretaci písní A. Dvořáka
Mezinárodní pěvecká soutěž A. Dvořáka Karlovy Vary  
Ivana Pavlů (zpěv) III. cena, Cena Jana Lucemburského a Cena za interpretaci.
Mezinárodní pěvecká soutěž A. Dvořáka Karlovy Vary  
Martin David (flétna) 2. cena
Mezinárodní slovanský festival v Moskvě  
Petra Andrlová (varhany) 3. cena
Mezinárodní varhanní soutěž Petra Ebena  
Donatas Butkevičius (kontrabas) 1. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Františka Černého Holice  
Oskars Bokanovs (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž Františka Černého Holice,  –  Wroclaw 3. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž 3. cena
Mezinárodní soutěž Františka Šimandla Blatná 1. cena
Yannick Aamds (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž Františka Černého Holice 2. cena
Mezinárodní soutěž Premio Clivis v Římě 1.cena a cena pro absolutního vítěze
Mezinárodní kontrabasová soutěž Wroclaw 2. cena
Mattis Eisaks (kontrabas) 1. cena  a cena za nejlepší provedení povinné skladby
Mezinárodní soutěž Františka Šimandla - Blatná  
Jakub Veleta (kontrabas)   
Mezinárodní kontrabasová soutěž Františka Černého Holice,   3. cena
Mezinárodní soutěž Františka Šimandla–  Blatná 3. cena
Miroslav Tomeček (kontrabas)  3. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Františka Černého Holice  
Ludmila Urbanová (hra na lesní roh)  3. cena
Mezinárodní soutěž o cenu Leoše Janáčka, Brno  
Eliška Vomáčková (klavír) 1. cena v kategorii E
4. ročník Mezinárodní klavírní soutěže "Ischia" v Itálii  
Igor Klokov (kytara)  1. cena.
Mezinárodní kytarová soutěž Guitartalent Brno  
Pavel Zemen (klavír)
1. cena
Mezinárodní klavírní soutěž v Římě  
Magdaléna Hrudová (klavír) 1. cena
Concorso Internazionale Anemos v Římě  
Olga Punko (klavír) 1. cena
Mezinárodní soutěž Premio Clivis v Římě  
Dominik Gál (klavír) 2. cena
Novákova mezinárodní klavírní soutěž v Kamenici nad Lipou  
Zuzana Barochová (zpěv) 3. cena
Mezinárodní pěvecká soutěž R. Petráka v Žilině  
Anna Sysová (klarinet) 3. cena
Mezinárodní klarinetová soutěž v Teplicích  
Libor Suchý (klarinet) 2. cena
Mezinárodní klarinetová soutěž v Teplicích  

Rok 2015

Anna Sysová(klarinet) 1. cena
Mezinárodní soutěž v Itálii „Citta di Carlino"  
Zdislava Bočková (zpěv) 1. cena v ansámblovém zpěvu 
Mezinárodní festival Stonavská Barborka  
Tadeáš Hoza (zpěv) 1. cena v kategorii 7.B, absolutní vítěz v kategorii 5 – 9 a titul laureát XII. ročníku
Pěvecká soutěž Olomouc 2015  
Igor Kolokov (kytara) 2. cena ve 2. kategorii
Mezinárodní kytarová soutěž Guitartalent 2015 v Brně  
David Mirzoev (housle) 3. cena, Cena za nejlepší interpretaci skladby B. Martinů, Cena Opus Musicum.
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka v Brně  
Pavel Zemen (klavír) 1. cena a Cena absolutního vítěze
Mezinárodní klavírní soutěž v Římě  
Daniel Jun (klavír) 3. cena
Mezinárodní klavírní soutěž v Římě  
Zdislava Bočková (zpěv) 1. cena, Cena absolutního vítěze
Mezinárodní pěvecká soutěž Pražský pěvec  
Duškova pěvecká soutěž  2. cena
Nikol Bóková  (klavír)  1. cena
Mezinárodní Novákova klavírní soutěž Kamenice nad Lipou  
Lucie Pokorná (klavír) 1. cena
Mezinárodní klavírní soutěž v Itálii (Filadelfia)  
Pavel Zemen (klavír) 1. cena
Mezinárodní klavírní soutěž v Itálii (Bettona)  
Eliška Adamová (lesní roh) 1. cena III. kategorie,  Absolutní vítězka
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Ludmila Urbanová (lesní roh) 3. cena III. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Aori Tamai (lesní roh) čestné uznání III. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Eva Tesaříková (lesní roh) čestné uznání III. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Kateřina Štěrbová (lesní roh) 3. cena II. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Tomáš Topenčík (trubka) 1. cena III. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Jakub Pavluš (trombon) 2. cena III. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
David Křížek (tuba) 2. cena II. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Dalibor Vinklar (tuba) čestné uznání II. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Ivan Koubek (tuba) 3. cena III. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Martin Kostelecký (fagot) 3. cena III. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  
Martina Bálková (fagot) čestné uznání III. kategorie
X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2015  

 

Rok 2014

Ivana Pavlů (zpěv) 1.cena v kat. 7b, titul laureát  a cena absolutního vítěze
Pěvecká soutěž Olomouc 2014  
Barbora Čechová (zpěv)  
Pěvecká soutěž Olomouc 2014 2.cena v kat.7b a titul laureát
Stonavská Barborka 1.cena
Aneta Ručková (zpěv)  
Pěvecká soutěž Olomouc 2014 3.cena
Stonavská Barborka (Anima Trio HF JAMU) 2.cena
Jana Jelínková (zpěv) 2.cena v kat. 8b
Pěvecká soutěž Olomouc 2014  
Lukáš Hacek (zpěv) Čestné uznání v kategorii píseň
Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka v Karlových Varech  
Nikol Bóková (klavír) 2.cena (Anima Trio HF JAMU)
Stonavská Barborka  
Marie Korpasová (housle) 2.cena (Anima Trio HF JAMU)
Stonavská Barborka  
Zdislava Bočková (zpěv)  1. cena v kategorii 8.B, titul laureát
Pěvecká soutěž Olomouc 2014  
Romana Jedličková (zpěv) čestné uznání
Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka v Karlových Varech  
Martina Forgáčová (zpěv) čestné uznání, cena ředitele Konzervatoře v Žilině
Pěvecká soutěž Rudolfa Petráka v Žilině  
Anežka Vargová  (flétna) 1. cena
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka v Brně 2014  
Izabela Brodová (flétna) čestné uznání
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka v Brně 2014  
Lukáš Dittrich (klarinet)  3. cena
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka v Brně 2014  
Yannick Adams Kroon (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž Karla Ditterse von Dittersdorfa, Banská Bystrica, Slovensko 1. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Františka Simandla, Blatná, Česká republika –  2. cena 
Piotr Zimnik (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž v rámci Světového festivalu kontrabasistů, Wroclaw, Polsko 1. cena
Vojtěch Marada (kontrabas)   
Mezinárodní kontrabasová soutěž v rámci Světového festivalu kontrabasistů, Wroclaw, Polsko 3. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Johanna. Matthiase Spergera, Andernach, Německo cena za nejlepší provedení povinné soudobé skladby
Martin Raška (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž Johanna. Matthiase Spergera, Andernach, Německo  3. cena,  cena za nejlepší provedení Spergerovy sonáty,  cena za nejlepší provedení virtuozní skladby
Einars Everss (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž Františka Simandla, Blatná, Česká republika 2. cena
Marta Reichelová  (zpěv) 3. cena
Mezinárodní mistrovské kurzy Prof. Dichlera ve Vídni   
Nikol Bóková (klavír)  1. cena
Val Tidone (Itálie)  
Miroslav Beinhauer (klavír) 3. cena
Val Tidone (Itálie)  
Olga Punko (klavír) 2. cena
International Competition in Memory of A. Rubinstein – Řím  
Daniel Jun (klavír) 2. Cena
Accademia Musicale Romana „Notes in Harmony 2014“ – Perugia  
Daniel Jun (klavír)  2. cena
16th Euterpe International Music Competition Corato  
Igor Klokov (kytara) 1. cena v VI. Kategorii v soutěži Mladí gitaristi
festival Ivana Ballu Dolný Kubín  
Ivana Pavlů (zpěv) Laureátka soutěže
Mezinárodní pěvecká soutěž Ferruccio Tagliavini v Deutschlandsbergu  
Daniel Jun (klavír) 2. cena
Mezinárodní klavírní soutěž „Note in Armonia“ v Itálii  

Rok 2013

Lucia Kopsová (housle) 2. cena
Soutěž Nadace Bohuslava Martinů  
Michaela Macourková (lesní roh) 3. cena (2. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Kristýna Ratajová (lesní roh)  3. cena (2. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Simona Brogelová (lesní roh) Čestné uznání (2. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Mikuláš Koska (lesní roh) 2. cena (3. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Eliška Adamová (lesní roh) 2 cena (3. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů   
Martin Paulík (lesní roh)  3. cena (3.kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů   
Eva Tesaříková (lesní roh)  3. cena (3. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Josef Zimka (trubka) 1. cena (2. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Jan Škarda (trombon) 3. cena (2. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Vít Pospíšil (trombon) Čestné uznání (3. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Martina Bálková (fagot)   2. cena (2. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Jana Zmeškalová (fagot) 2. cena (2. kategorie)
Mezinárodní soutěž dechových nástrojů  
Marta Reichelová (zpěv)  
Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka Karlovy Vary 2. cena
Cena Beno Blachuta
Cena Karlovarského symfonického orchestru
Cena Slovenského národného divadla v Bratislave.
Alena Nevimová (zpěv)  
Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka Čestné uznání
Piotr Zimnik (kontrabas)  
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka v Brně 2013 1. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž ve Wroclawi (Polsko) 1. cena
Petr Vašinka (kontrabas)  
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka v Brně 2013 3. cena
Cena za nejlepší provedení soudobé skladby
Cena Opus Musicum.
Jan Czech (klarinet)  
Mezinárodní karinetová soutěž v Hořicích  1. cena  
Emil Machain (bicí nástroje)  
YAMAHA MUSIC FOUNDATION OF EUROPE pro bicí nástroje 1. cena

Rok 2012

Barbara Rosolová (varhany)  
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka Cena pro nejlepšího českého účastníka oboru varhany
  Cena časopisu Opus Musicum pro nejlepšího českého varhaníka soutěže
Cena časopisu Opus Musicum pro nejlepšího českého varhaníka soutěže   
Romana Jedličková (zpěv)  
Kateřina Hloušková (zpěv)  
Stonavská Barborka 2. cena v kategorii A - vokální ansámbly
Kurt Neubauer (trombon)  
Concorso Internazionale di Musica per Giovani Interpreti v Chieri (Itálie) 1. cena
Piotr Zimnik (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž při Setkání kontrabasistů (Brno) 1. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž K. D. von Dittersdorfa (Banská Bystrica, Slovensko) 2. cena
Mezinárodní soutěž Františka Simandla (Blatná) 2. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž J. M. Spergera (Andernach, Německo) 3. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž J. M. Spergera Andernach (Německo) 3. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž v rámci Mezinárodního setkávání kontrabasistů (Brno) 1. cena
Petr Vašinka (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž při Setkání kontrabasistů (Brno) 2. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž K. D. von Dittersdorfa (Banská Bystrica, Slovensko) 3. cena
Mezinárodní soutěž Františka Simandla (Blatná) 3. cena a cena za nejlepší provedení soudobé skladby
Martin Raška (kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž K. D. von Dittersdorfa (Banská Bystrica, Slovensko) 3. cena
Mezinárodní soutěž Františka Simandla (Blatná) 3. cena
Jose Vilaplana (Program celoročního vzdělávání, kontrabas)  
Mezinárodní kontrabasová soutěž při Setkání kontrabasistů (Brno) 1. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž K. D. von Dittersdorfa (Banská Bystrica, Slovensko) 1. cena
Mezinárodní soutěž Františka Simandla (Blatná) 1. cena
Vladimír Halíček (klavír) 2. cena
Mezinárodní klavírní soutěž „Na paměť F. Liszta“ Budapešť, říjen 2011  
Jan Šimandl (klavír)   
Mezinárodní soutěži "21st Century Art" ve Vídni 1. cena
soutěž evropských hudebních akademií (Vídeň, Bratislava, Brno, Zagreb, Ljubljana, Udine)
Premio "Amici della Musica 2012" Udine (Itálie), květen 2012
1. cena  
Premio "Amici della Musica 2012" Udine (Itálie) 1. cena
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka 1. cena
  Cena za nejlepší provedení Janáčkova díla
  Cena pro nejlepšího českého účastníka oboru klavír
  Cena časopisu Opus Musicum pro nejlepšího českého pianistu soutěže
Lucie Czajkowská (klavír) 1. cena
Trinity Laban Soloists' Competition, London 2012  
Viktor Vojnovič (klavír) 3. cena
Concorso Internazionale „Premio Accademia“  Accademia Romana, Řím, Itálie - červen 2012   
Eliška Balabánová (kytara) 2. cena
Mezinárodní kytarový festival J.K. Mertze v Bratislavě  
Ondřej Pavlíček (kytara) 1. cena
Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale "Giovani Musiciti" - Citta di Treviso  
Lucie Staňková (zpěv)  
cena za nejlepší interpretaci skladby skladatele 20. století, Mezinárodní pěvecká soutěž Imricha Godina   
Duo Teres : Lucia Kopsová (housle) - Tomáš Honěk (kytara, není studentem HF) 3. cena 
2. Internationalerwettbewerb für Kammermusic mit Gitarre  

 

Rok 2011

 

Piotr Zimnik (kontrabas) 1. cena ve 2. kategorii
Mezinárodní kontrabasová soutěž při MSK Brno  
Flétnové trio - Kristina Vaculová, Markéta Hrdová, Kristina Faragová 1. cena
14. Internationaler Flöten-Wettwerweb "Friedrich Kuhlau"  
D - trio Brno -Lukáš Dittrich (klarinet), Michal Kříž (klarinet), Vít Procházka (fagot) 1. cena a Laureát 18. ročníku
Interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus  
Mikuláš Koska (lesní roh) 1. cena
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů  
Martin Sokol (lesní roh) 2. cena
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů  
Tomáš Kolář (lesní roh) 2. cena
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů  
Pavel Chomoucký (lesní roh) 3. cena
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojůí  
Jana Vacková (lesní roh) 3. cena
VIII. Mezinárodninterpretační soutěž žesťových nástrojů  
Petr Chomoucký (lesní roh) 3. cena
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů  
Vít Otáhal (trubka) absolutní vítěz
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů  
Kurt Neubauer (trombon) absolutní vítěz
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů  
Jan Pospíšil (trombon) 1. cena
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů  
Tomáš Trnka (trombon) 3. cena (2. kategorie)
VIII. Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů  
Marta Reichelová (zpěv) 2. cena
Mezinárodní pěvecká soutěž Žďár nad Sázavou  
Marta Reichelová (zpěv) cena za interpretaci udělená Vídeňskou univerzitou.
Soutěž v rámci mezinárodních pěveckých kurzů v Rakousku (Jennersdorf) J:opera Gesangswettbewerb.  
Marta Reichelová (zpěv)  zvláštní cena divadla v Kielu.
Soutěž v rámci mezinárodních pěveckých kurzů v Rakousku (Jennersdorf)
J:opera Gesangswettbewerb.
 
Marta Reichelová (zpěv)  zvláštní cena agentury  opera4u.can GMBH.
Soutěž v rámci mezinárodních pěveckých kurzů v Rakousku (Jennersdorf) J:opera Gesangswettbewerb.  
Edgar Omar Rojaz Ruiz (kompozice)  1. cena
VII Concurso Internacional de Composición Musical Universidad de Zaragoza (Španělsko)  
Svoboda Bozduganova (kontrabas)  1. cena
Mezinárodní interpretační soutěž Karla Ditterse von Dittersdorfa Bánská Bystrica (Slovensko)  
Marek Švestka (kontrabas)  2. cena
Mezinárodní interpretační soutěž Karla Ditterse von Dittersdorfa Bánská Bystrica (Slovensko)  
Piotr Zimnik (kontrabas)  3. cena
Mezinárodní interpretační soutěž Karla Ditterse von Dittersdorfa Bánská Bystrica (Slovensko)  
Petr Vašinka (kontrabas) čestné uznání
Mezinárodní interpretační soutěž Karla Ditterse von Dittersdorfa Bánská Bystrica (Slovensko)  
Augustinas Treznickas (kontrabas) čestné uznání
Mezinárodní interpretační soutěž Karla Ditterse von Dittersdorfa Bánská Bystrica (Slovensko)  
Vladimír Halíček (klavír) 2. cena a Cena za interpetaci J. Zarębskiego
IX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego Warszawa (Polsko)  
Viktor Vojnovič (klavír) 3. cena
Anemos Řím (Itálie)  
Elena Knápková (klavír) 1. cena a absolutní vítězství
Premio Accademia Řím (Itálie)  
Mariko Ono (klavír) 1. cena
Premio Citta di Padova (Itálie)  
Pavel Boika (kytara) 1. cena v VI. kategorii a titul laureáta v V. a VI. kategorii.
Mladí gitaristi v Dolnom Kubíne (Slovensko)  

Zpět

Rok 2010

 

Jan Kučera (zpěv) 1. cena a titul laureáta v VI kategorii
Pěvecká soutěž Olomouc  
Roman Hoza (zpěv) 1. cena a titul laureáta ve IV. B kategorii
Pěvecká soutěž Olomouc  
Jan Kučera (zpěv) 3. cena v kategorii Opera
45. mezinárodní soutěž Antonína Dvořáka  
Lenka Turčanová (zpěv) čestné uznání v kategorii Opera
45. mezinárodní soutěž Antonína Dvořáka  
Dario Grbič (zpěv) čestné uznání v kategorii Píseň
45. mezinárodní soutěž Antonína Dvořáka  
Trio Karageorgiev: Radka Křížová (housle), Marcela Křížová-Buriánková (klavír), Nikola Karageorgiev (violoncello) 3. cena
Mezinárodní soutěž v Itálii Concorso Internazionale di Musica "Marco Fiorindo"  
Svoboda Bozduganova (kontrabas) čestné uznání
Mezinárodní kontrabasová soutěž při MSK Brno  
Veronika Časnochová (zpěv) 2. cena
45. mezinárodní soutěž Antonína Dvořáka  
Pavel Boika (kytara) 2. cena v 2. kategorii
19. mezinárodní kytarový festival Brno 2010  
Barbara Rosolová (varhany) 1. místo
Bachův varhanní podzim (soutěžní přehlídka varhanní hudby)  
Juraj Valenčík (kontrabas) 2. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž F. Simandla Blatná  
Marek Švestka (kontrabas)  2. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž F. Simandla Blatná  
Mezinárodní kontrabasová soutěž J.M. Spergera Andernach (Německo) čestné uznání
Mezinárodní kontrabasová soutěž při MSK Brno 3. cena
Aija Beitika (kontrabas) čestné uznání
Mezinárodní kontrabasová soutěž F. Simandla Blatná  
Petr Vašinka (kontrabas) 1. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž při MSK Brno  
Svoboda Bozduganova (kontrabas) čestné uznání
Mezinárodní kontrabasová soutěž při MSK Brno  
Veronika Časnochová (zpěv) 3. cena
Mezinárodní pěvecká soutěž ve Žďáru nad Sázavou  
Smyčcové kvarteto - Quartetto di gioia: BcA. Czajkowská Kristina (1. housle), MgA. Václav Zajíc (2. housle), BcA. David Hrubý (violoncello), BcA. Klára Hegnerová (viola) 1. cena, Cena za nejlepší interpretaci skladby Leoše Janáčka a Cena Opus musicum
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka 2010, obor smyčcové kvarteto  
BcA. Lucie Czjakowská (klavír) 1. cena,
XXV Concorso Internazionale di esecuzione San Bartolomeo Itálíie  
Mariko Ono (klavír) cena pro nejlepšího účastníka.
Maria de Lurdes Avellar Prize Obidos Portugalsko  
BcA. Jana Tůmová (klavír) 1. místo
 Mezinárodní Novákova klavírní soutěž 2010 Kamenice  
Jana Tůmová (klavír) 1. cena a titul absolutního vítěze
Mezinárodní Novákova klavírní soutěž  
MgA. Katarína Mašlejová (dirigování sboru) Cena dirigenta s pěveckým sborem Primavera
Concours de Chant Choral 2010 ve Francii  
Pavel Boika (kytara) 2. cena v V. kategorii
Mladí gitaristi v Dolnom Kubíně  
Pavel Boika (kytara)
3. cena
Mezinárodní kytarový festival v Polsku

Zpět

Rok 2009

 

Elena Knápková(klavír) 2. cena
Mezinárodní klavírní soutěž v Paříži  
Kristina Vaculová (flétna) 2. cena
13. Internationaler Flöten-Wettwerweb "Friedrich Kuhlau"
Klarinetové kvinteto :Petr Kubík (klarinet), Adam Novák (housle), Jan Vindiš (housle), Pavel Hana (viola), Ondřej Kratochvíl (violoncello) 2. cena
16. ročník mezinárodní soutěže Johanese Brahmse 2009 v rakouském Pörtschachu  
Gunars Upatnieks (kontrabas) 1. cena a cena publika
Mezinárodní interpretační soutěž ARD Mnichov 2009  
Radka Křížová 1. cena ve 2. kategorii
klavírní soutěž v italském Taurisanu  
Ĺubomír Kopkáš 2. cena v 5. kategorii
soutěž Mladí gitaristi v Dolnom Kubíně  
Duo Teres : Lucia Kopsová (housle) - Tomáš Honěk (kytara) 1. cena
Gorizia, Itálie  
Jana Tůmová (klavír) 1. cena
Mezinárodní klavírní soutěž Funchal - Madeira - Portugalsko  
Marcela Křížová (klavír) 1. cena a absolutní vítěz
Mezinárodní klavírní soutěž v italském Taurisanu  
Pavel Valenta (zpěv) 3. cena
Duškova soutěž hudební mládeže ve zpěvu  
Jan Kučera (zpěv) 3. cena
Spevácka súťaž Imricha Godina Vráble  
Jan Kučera (zpěv) 3. cena kategorie B
Mezinárodní pěvecká soutěž duchovní a koncertní hudby Olomouc  
Pavel Katsiushyn 3. cena
Pustina Competition Žďár nad Sázavou  
Ondřej Jurčeka (trubka) 2. cena ve 3. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  
Martin Sokol (lesní roh) 2. cena ve 3. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  
Eva Skalníková (lesní roh), Petr Chomoucký (lesní roh), Jindřich Molinger (lesní roh) čestné uznání ve 3. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  
Pavel Chomoucký (lesní roh) 2. cena ve 2. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  
Jan Kelnar (lesní roh), Tereza Vaňková (lesní roh) čestné uznání ve 2. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  
Jan Pospíšil (trombon) 1. cena ve 3. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  
Jakub Zívalík (trombon) 2. cena ve 3. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  
Pavel Debef (trombon) 3. cena ve 3. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  
Tomáš Bialko (trombon), Kurt Neubauer (trombon) čestné uznání ve 2. kategorii
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů Brno  


Zpět

Rok 2008

 

Matěj Freml (kytara) 2. cena
Erwitte (Německo)  
Jan Kučera 2. místo (zpěv, cena za interpretaci )
Pěvecká soutěž duchovní a koncertní hudby Kroměříž  
Jan Šťáva 3. místo (zpěv, kat. Junior)
Mezinárodní pěvecká soutěž A. Dvořáka Karlovy Vary  
Eva Nedomová 3. místo (zpěv, kat. Píseň)
Mezinárodní pěvecká soutěž A. Dvořáka Karlovy Vary  
Jana Nováková (Procházková) 3. cena (klavír)
XXIII. Concorso Internazionale - Giovani Talenti 2008, San Bartolomeo al Mare, Itálie
Jana Balážová     1. cena (klavír)
IX. Concorso Internazionale Valsesia - Musica Juniores 2008
Premio Monterosa Kawai, Varallo, Itálie  
Elena Knápková    2. cena (klavír)
IX. Concorso Internazionale Valsesia - Musica Juniores 2008, Premio Monterosa Kawai, Varallo, Itálie
Jana Tůmová   2. cena (klavír)
III. Concorso Pianistico Internazionale "Mozart" 2008, Frascati - Roma, Itálie
Jana Tůmová     Cena za nejlepší interpretaci skladby L. Janáčka a Čestné uznání
XV. Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka, obor klavír Brno 2008
Lucie Czajkowská  1. cena  (klavír)
VI. Concorso Internazionale Musicale "Premio Citta di Padova" 2008
Padova, Itálie  
Jaroslava Filipová  4. cena (klavír)
VI. Concorso Internazionale Musicale "Premio Citta di Padova" 2008
Padova, Itálie  
Maroš Klátik  1. cena (klavír)
The International Competition of Young Performers 2008, Jyväskylä, Finsko
Marcela Křížová   2. cena (klavír)
III. Concorso Internazionale per Musicisti "Premio Magnificatlupi?" 2008, Lecce, Itálie
Klavírní duo Stanislav Slavíček (JAMU) - Pavla Reiffersová (VŠMU)  3. cena  
XVIII. Concorso Pianistico Internazionale 2008, kategorie Klavírní duo, Roma, Itálie
Daniel Hucek  2. cena
Mezinárodní soutěž v Lodži, Polsko  
Kristina Vaculová  1.cena a cena za nejlepší interpretaci soudobé skladby
Flétnová soutěž IBF Hlučín  
Iveta Kundrátová 3. cena
Flétnová soutěž IBF Hlučín  
Eva Šteňková 3. cena
Flétnová soutěž IBF Hlučín  
Petr Alexa    1. cena, titul laureát (kytara)
Dolný Kubín, SR  
Matěj Freml 3. cena (kytara)
Gorizia, Itálie  
Brněnské kytarové kvarteto - Martin Lindtner, Michal Hutyra, Michal Hrubý, Martin Wiesner 3.cena
Gorizia, Itálie  
Duo Matěj Freml + Patrik Vacík  (není studentem JAMU)   1. cena
Gorizia, Itálie  
Gunars Upatnieks 1. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Fr. Simandla, Blatná
Marek Švestka 3. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Fr. Simandla, Blatná
Ma Sai cena za nejlepší provedení povinné skladby
Mezinárodní kontrabasová soutěž Fr. Simandla, Blatná
Gunars Upatnieks 1. cena, cena za nejlepší provedení povinné skladby, cena za "největší osobnost soutěže"
Mezinárodní kontrabasová soutěž Wroclav, Polsko  
Vojtěch Velíšek 3. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Wroclav, Polsko  
Gunars Upatnieks 2. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Brno  
Vojtěch Velíšek 3. cena
Mezinárodní kontrabasová soutěž Brno  
Gunars Upatnieks 1. cena, cena publika
Mezinárodní kontrabasová soutěž J. M. Spergera,  Ludwigslust,  Německo
Miroslav Greman a Zuzana Mečárová účast v prvním kole "5th World Marimba Competition Stuttgart"
Lenka Štůralová  2. cena (kompozice, skladba "Co sežralokal velrybloud")
Generace 2008  
Lenka Žalčíková 3. cena (kompozice)
Soutěž skladeb pro cimbál Občanského sdružení Sdružení cimbalistů ve Valašském Meziříčí. 


Zpět

Rok 2007

 

Jana Balážová   1. cena (klavír)
Valsesia-Musica International Competitionm, Varall, Itálie
Elena Knápková   2. cena (klavír)
Valsesia-Musica International Competitionm, Varall, Itálie
Jana Tůmová   2. cena (klavír, 1. ročník, doc. Vlasáková)
Mezinárodní klavírní soutěž W. A. Mozarta, Řím, Itálie
Kateřina Prokopová   2. cena
Mezinárodní soutěž mladých pianistů, Jyväskylä, Finsko
David Schmied   2. cena
Anglo-Czechoslovak Trust Competition, Londýn, Anglie
Jana Balážová   3. cena
Mezinárodní klavírní soutěž Premio Citta di Padova, Itálie
Lucia Kopsová   2. cena a Cena za nejlepší interpretaci skladby Antonína
Dvořáka (housle)
Mezinárodní soutěž Leoše Janáčka 2007 – Brno
Petr Alexa   2. cena V. kategorie (kytara)
Soutěž "Mladí gitaristi" - Festival Ivana Ballu , Dolný Kubín
Matěj Freml   5.cena , V. kategorie (kytara)
1.Guitar Festival Split - Chorvatsko
Martin Lindtner   2. cena (kytara)
Mezinárodní kytarová soutěž, Kyjev - Ukrajina
Petr Zirhut   2. cena III. kategorie (lesní roh)
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů - "Brno 2007"
Antonín Kolář   3. cena III. kategorie (lesní roh)
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů - "Brno 2007"
Pavel Debef   3. cena III. kategorie (trombon)
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů - "Brno 2007"
Martin Sokol   2. cena II. kategorie(lesní roh)
Mezinárodní soutěž žesťových nástrojů - "Brno 2007"



Zpět

Rok 2006

 

Matěj Freml (kytara)   2. cena
Kitarika Koper (Slovinsko)