Hudební fakulta JAMU - Aktuality - Inspirační fórum Praha - nabídka pro studenty

Inspirační fórum Praha - nabídka pro studenty  

Vážení studenti,

rádi bychom Vám tímto představili projekt INSPIRAČNÍ FÓRUM PRAHA pořádaný Mezinárodním festivalem dokumentárních filmů Ji.hlava od roku 2011.

PŘIHLASTE SE

a staňte se jedním z deseti vybraných studentů českých a slovenských uměleckých vysokých škol, kteří budou mít příležitost rozvíjet své umělecké projekty mezi sebou i se třemi inspirativními osobnostmi, se kterými již v současné době komunikujeme a budeme Vám je moci již brzy slavnostně představit.

Zúčastněte se Inspiračního fóra Praha ve dnech 12. – 16. května 2014. Jedná se o otevřenou platformou pro hledání a promýšlení podstatných témat dneška.

Kurátorem Inspiračního fóra je filmový režisér a producent Filip Remunda. V minulosti na Inspiračním fóru vystoupili například držitel Nobelovy ceny za literaturu, čínský spisovatel Gao Xingjian, členky ukrajinské feministické protestní skupiny Femen či bosenská výtvarnice Šejla Kamerić. I letos bude výběr hostů pestrý a jistě se máte na co těšit! 

 

Inspirační fórum Praha má dvě základní části:

  1. první jsou tři velké přednášky a diskuze, které umožní nejširší divácké obci setkat se s výraznými osobnostmi současnosti;
  2. druhá část je uzavřená, určená výhradně deseti vybraným studentům reprezentujícím různé umělecké obory – film, divadlo, výtvarné umění, literatura či hudba.

Tito studenti se během tří dnů setkají se třemi hlavními lektory v uzavřených diskuzích i osobních setkáních s cílem obohatit o jejich reflexi a podněty svou vlastní tvorbu.

Využijte této příležitosti a přihlaste se!

Praktické informace:

Datum: 12.-16. května pro vybrané účastníky

Místo konání: Praha

Pracovní jazyk: angličtina bez tlumočení

Registrační poplatek: 850 Kč

Uzávěrka registrace: 15.dubna 2014

Více informací o projektu najdete na www.inspiracniforum.cz nebo na facebooku festivalu www.facebook.com/mfdfjihlava a události https://www.facebook.com/events/683467781692084/.

Těšíme se na setkání s Vámi!